Biznesa sarunas angļu valodā

Valodas nianšu apgūšana pārliecinošām prezentācijām un vieglai tērzēšanai starptautiskā vidē.

Biznesa sarunas angļu valodā paredzētas tiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda. Kursa laikā tiek apgūtas valodas nianses biznesa pārrunu laikā – no pārliecinošām frāzēm līdz iespējamiem pārpratumiem un to risinājumiem.

Arvien vairāk angļu valoda ienāk profesionālajā ikdienas komunikācijā arī Latvijā. Veidojot biznesa attiecības ar ārvalstu uzņēmumiem, bieži vien saziņa notiek tikai angliski. Tāpat arī lielajos, starptautiskajos uzņēmumos darba valoda visbiežāk būs angļu. Lai pilnībā izprastu sarunas biedru un arī spētu viņam izskaidrot savu domu, ir vērts padziļināti apgūt biznesa angļu valodu. Tā spēsiet izvairīties no iespējamiem pārpratumiem, kas var rasties valodas barjeras dēļ.

service single view_0005_analyzing-brainstorming-businessmen-1080853-min
angluvaloda-min

Biznesa sarunas angļu valodā ir paredzētas tiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda. Etiķetes eksperte Irma Kalniņa ir dzimusi latviešu emigrantu ģimenē, un viņas dzīves pirmā puse aizritēja ASV, kur arī iegūts pedagoga grāds Ohaio universitātē, savukārt profesionālā pieredze saistīta ar politiku augstākajā līmenī. Tas ir devis unikālo pieredzi un spēju vienlīdz labi orientēties dažādās biznesa kultūrās, kas ļauj arī klientiem iemācīt smalkās nianses, ko vērts zināt, ja nākas strādāt angliski runājošajā vidē.

Kursa laikā apgūsiet visu nepieciešamo, lai arī biznesa pārrunās angļu valodā justos kā zivs ūdenī.

  • Tērzēšana jeb “small talk” – viegla sarunas uzturēšana, kas ļauj ne tikai paplašināt kontaktu loku, bet arī gūt jaunas biznesa iespējas.
  • Sarunas pie galda – gandrīz tā pati tērzēšana, taču jau ar papildu elementiem galda kultūras ievērošanā, kas ļaus galanti izturēties gan pret blakus sēdētājiem, gan pārējiem viesiem.
  • Iepazīšanās un uzrunas frāzes – pirmo minūšu mulsums, jo jāizsakās svešā valodā, var iedragāt pirmo iespaidu. Kursa laikā varēsiet izstrādāt savu anglisko vizītkarti, kas ļaus lauzt sarunas ledu ikvienā situācijā.
  • Biznesa frāzes – vispārpieņemti izteicieni, kurus reizēm var saprast tikai kontekstā, krāšņos jūsu valodu un ļaus veiklāk šķetināt biznesa sarunas.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!