Iespaidu vadība

Zināšanas un prasmes radīt vēlamo iespaidu par sevi, kas ļauj veidot pozitīvas attiecības un gūt vēlamo rezultātu.

Iespaidu vadība ir ļoti būtiska un pat neaizstājama, veidojot un uzturot sociālās attiecības dažādos līmeņos. Jo īpaši svarīga tā ir līderiem un tiem, kuri vēlas par tādiem kļūt. Taču, lai gūtu panākumus šādu attiecību veidošanā, ir nepieciešams sajust un ievērot smalko atšķirību, lai apkārtējie novērtētu dabisko un nepiespiesto uzvedību, nevis sajustu centienus kontrolēt savu uzvedību un izpausmes.

service single view_0000_austin-distel-wD1LRb9OeEo-unsplash-min
iespaidu vadiba-min

Zināma dramaturģija ikdienas dzīvē ir praktiski neaizstājama, lai iegūtu vēlamās lietas vai rezultātus atkarībā no mūsu mērķiem un vajadzībām. Savā dzīvē mēs izvēlamies dažādas lomas, lai ietekmētu vai pat manipulētu ar citiem. Iespaidu vadība ir pamats pirmajam iespaidam. Pamata zināšanas iespaidu vadībā ļaus radīt vēlamo iespaidu par sevi, kā arī atpazīt, kad citi izmanto šīs tehnikas, lai manipulētu ar jums.

Iespaidu vadības kursa laikā etiķetes ekspertes Irmas Kalniņas vadībā uzzināsiet, kā prasmīgi izmantot dažādas tehnikas, lai panāktu savus mērķus, kā arī vienlaikus izveidotu profesionālu un nesatricināmu tēlu:

  • Iespaidu vadības jēga un būtība – iespaidu par otru cilvēku veido virkne procesu, kas simultāni norisinās apziņā un zemapziņā, ietekmējot apkārtējo uztveri, lai radītu pozitīvu priekšstatu. Apgūstot informācijas nodošanas taktiku, jūs izpratīsiet, kā veidojas pirmais iespaids, kā to var ietekmēt ar konkrētu signālu nodošanu, un kā atpazīt apkārtējo centienus izmainīt attieksmi un uztveri.
  • Stratēģijas veiksmīga tēla veidošanai – apzinoties, kādas sociālās lomas tiek realizētas ikdienā, ir iespējams tās pielāgot un uzlabot atbilstoši katrai konkrētai situācijai, tā gūstot maksimālo iespējamo labumu. Turklāt lieti noderēs profesionālās un personīgās identitātes panākšanas taktiku apgūšana, kas ļaus akcentēt spēcīgākās puses un notušēt vājos punktus.
  • Iepazīšanās sarunas – tērzēšana (small talk) ir lielisks veids, kā iepazīties un uzturēt sarunu ar visdažādākajiem cilvēkiem, tā paplašinot kontaktu loku. Tērzēšana palīdz veidot noturīgu pirmo iespaidu, tā var kļūt par noderīgu instrumentu karjeras attīstībā, iniciēt ilgstošu attiecību veidošanu, kā arī vienkārši kļūt par izklaidējošu un izglītojošu nodarbi personīgās izaugsmes vārdā.
  • Tīklošana - par neaizstājamu biznesa un sociālo attiecību veidošanas rīku ir kļuvusi tīklošanās (networking), veidojot un uzturot fiziskus un virtuālus kontaktus. Aktīva tīklošanās ir neaizstājama karjeras veidošanā – tā palīdz veidot ilgtermiņa attiecības un uzturēt labu reputāciju.
  • Sevis prezentēšana 60 sekundēs – lai izveidotu noturīgu priekšstatu par sevi, lieti noderēs savu spēcīgo pušu un mērķu izprašana un formulēšana.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!