Lietišķā komunikācija

Prasmīga sarunas uzturēšana, panākot vēlamo rezultātu un veidojot ilgtspējīgu komunikāciju.

Saruna nav tikai vārdi – tā ir arī žestikulācija, ķermeņa valoda, acu skatiens un citas nianses, ko var sajust un redzēt tikai klātienē. Apgūstot prasmi sarunāties un klusēt, saprast, ko saka acis un ķermenis, iespējams savās interesēs izmantot gan dažu minūšu sarunu, gan vairāku sekunžu klusuma pauzi. Ikviena saruna var palīdzēt mērķu sasniegšanai, ja pārdomāti tiek izmantoti visi pieejamie komunikācijas līdzekļi.

service single view_0002_adult-beverage-blur-618550-min
lietiska komunikacija-min

Lai panāktu vēlamo, lielākoties pieklājība un laipnība, ja kombinētas ar pašpārliecinātību un mērķtiecību, ir paši labākie palīgi. Taču tajā pašā laikā ir vērts apgūt atsevišķas tehnikas, kas palīdzēs nonākt pie mērķa ātrāk un vienkāršāk, īpaši, ja sarunas notiek starp cilvēkiem ar dažādu pieredzi, zināšanām un vērtībām

  • Hārvardas pārrunu metode – izstrādāta, lai palīdzētu panākt biznesa vienošanos bez savstarpējo attiecību sabojāšanas. Tas iespējams ar piecu konkrētu pamatprincipu ievērošanu, kuru apgūšana ļaus risināt visskarbākās krīzes situācijas.
  • Formula rezultatīvai sarunai – ikvienai sarunai, pat tērzēšanai, ir savs mērķis. Lai arī sarunas dalībniekiem tie var atšķirties, tomēr ideālā gadījumā iespējama visu iesaistīto pušu interešu apmierināšana. Uzziniet, kas jāņem vērā, lai abi sarunu biedri šķirtos gandarīti un labā omā.
  • Konstruktīvā un destruktīvā kritika – komunikācija, kas vērsta uz situācijas, procesa vai gadījuma pilnveidošanu, nes labumu visām iesaistītajām pusēm. Prasme norādīt uz nepilnībām, vienlaikus nevienu neaizvainojot, rada ilgstošas un pozitīvas attiecības partneru, klientu un kolēģu starpā.
  • Tērzēšana – nepiespiesta tērzēšana jeb “small talk” ne tikai veido priekšstatu par sarunu partneri, bet var kļūt pa atspēriena punktu dažādām biznesa izdevībām. Veidojiet tērzēšanu pēc sevis nospraustā ritma, un pat izklaidējošā pasākumā gūstiet bonusus savam biznesam!
  • Sevis prezentēšana 60 sekundēs – pieredzējusī etiķetes speciāliste Irma Kalniņa izstrādās jūsu “personīgo reklāmas rullīti”, kas palīdzēs veidot priekšstatu par jums vai jūsu uzņēmumu pirmajās iepazīšanās minūtēs.
  • Video treniņš – noslīpējiet savas komunikācijas prasmes un žestikulāciju ar video ierakstu palīdzību.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!