Personalizētas rokasgrāmatas

Individuāli izstrādāta korporatīvā tēla un etiķetes rokasgrāmata darbinieku izpratnei par uzņēmuma kultūru.

Lai veidotu vienotu uzņēmuma darbinieku priekšstatu par korporatīvo kultūru un tās izpausmēm, lieti noderēs personalizētās rokasgrāmatas, kas izstrādātas, ņemot vērā konkrēta uzņēmuma tradīcijas un nozares specifiku. Etiķetes eksperte Irma Kalniņa jūsu vajadzībām izstrādās individuālu profesionālā tēla un apģērba rokasgrāmatu, kā arī konkrētaji profeasijai atbilstošus biznesa etiķetes principus.

Gadu gaitā Irma Kalniņa ir izstrādājusi biznesa rokasgrāmatas Latvijā vadošajiem uzņēmumiem, par kurām saņēmusi spīdošas atsauksmes. Šīs personalizētās rokasgrāmatas ir kā ceļvedis ikdienā, kas palīdz rast atbildes uz pavisam praktiskiem jautājumiem.

service single view_0007_bump-collaboration-colleagues-1068523-min
rokasgramata-min

Tā, piemēram, globālā IT milža Accenture Latvijas filiālei tika izstrādāta rokasgrāmata The Golden Rules of Business Etiquette/ Biznesa etiķetes zelta likumi. Sadarbība ar Accenture tika uzsākta ar mērķi izglītot darbiniekus vienota uzvedības kodeksa ievērošanā. Semināri par katru tēmu tika apkopoti elektroniskā materiālā, kas pārtapa grāmatā ar strukturētiem profesionālās uzvedības principiem, kas ikdienā uzņēmumam palīdz organizēt profesionālu un pārliecinošu komandas darbu. Accenture Latvijas komanda ir pirmā uzņēmuma filiāle pasaulē, kas darbā izmanto profesionālu etiķetes rokasgrāmatu.

Auditorfirmai Ernst & Young tika izveidota lietišķā apģērba rokasgrāmata Guide to dress code. “Šī rokasgrāmata ir kā ikdienas ceļvedis pirms došanās uz darbu. Praktiski padomi apģērba izvēlē ļauj justies ērti, pārliecinoši un profesionāli jebkurā situācijā,” atzina Linas Dičpetris, Ernst & Young Baltic partneris

Savukārt Swedbank (tolaik – Hansabanka) darbiniekiem tika īpaši izstrādāta lietišķā apģērba etiķetes rokasgrāmata Tavs stils lietišķais ģērbšanās stils Hansabankas darbiniekiem.

Etiķetes eksperte Irma Kalniņa izstrādās personalizētu biznesa etiķetes rokasgrāmatu arī jūsu uzņēmumam.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!