Tēla veidošana

Izpratne par vizuālā tēla lomu panākumu gūšanā, un zināšanas par tā veidošanu.

Profesionālais tēls sastāv no dažādām komponentēm – uzvedības, reputācijas, kompetences un arī izvēlētā apģērba un aksesuāriem. Cilvēka izskats ir viņa vizītkarte, tas uzreiz sniedz ļoti daudz informācijas gan par pašu personu, gan viņa pārstāvēto uzņēmu, tā korporatīvo kultūru un vietu biznesā. Korporatīvā vidē identitāte kļūst par būtisku daļu no uzņēmuma, tādēļ apmācību laikā tiek veicināta izpratne par vizuālā tēla lomu panākumu gūšanā un līdzsvaru starp personīgo un korporatīvo identitāti.

service single view_0003_adult-banking-business-2254122-min
tela veidosana-min

Izvēlētais apģērbs, runas maniere, attieksme pret apkārtējiem un arī apkārtējo attieksme pret jums veido jūsu tēlu, taču jūsu rokās ir iespēja salikt pareizos akcentus, paaugstinot vai paspilgtinot savu nozīmīgumu konkrētā situācijā. Atbilstošs profesionālais tēls runās par jums kā par savas jomas speciālistu.

Tēla veidošanas kursa gaitā apgūsiet prasmes un zināšanas, kas ļaus komfortabli justies visdažādākajās situācijās:

  • Apģērba etiķete – ikvienam ir nācies saskarties ar apģērba etiķeti jeb “dress code” visdažādākajās situācijās. Kurā brīdī izvēlēties “business casual” un kurā – “business formal”, kad tērpties lietišķā kostīmā un kad piemērota būs vienkārša kleita? Etiķetes speciāliste Irma Kalniņa sniegs padomus par “business formal”, “business casual” un “smart casual” pamatprincipiem un to variēšanas iespējām, kā arī palīdzēs pielāgot garderobi biznesa etiķetes prasībām. Tieši tāpat apgūsiet zināšanas, kā izvēlēties piemērotu tērpu svinīgākiem pasākumiem, lai tas papildinātu profesionālo tēlu un atbilstu etiķetes pamatprincipiem.
  • Identitāte korporatīvajā vidē – lai arī biznesa etiķete nosaka apģērba izvēlēšanās pamata principus, atsevišķās profesionālajās jomās un nozarēs ir iespējamas specifiskas atkāpes no normas vai īpaša etiķete. Uzziniet, kā ar savu tēlu demonstrēt profesionalitāti ikvienā situācijā!
  • Personīgā zīmola izstrāde – jebkurš pārdomāti izvēlēts tērps vai aksesuārs var kalpot par vizītkarti, ja atbilst jūsu dzīvesstilam, vērtībām un profesionālajām īpašībām. Ar Irmas Kalniņas palīdzību atklāsiet savas spēcīgās puses, kā arī uzzināsiet, kā izveidot savu personīgo zīmolu.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!