Viesu uzņemšana

Zināšanas par galda kultūru un izkoptas uzvedības normas korporatīvos pasākums.

Korporatīvie pasākumi ir iespēja pilnveidot profesionālos kontaktus, iepazīt kolēģus, klientus un sadarbības partnerus. Biznesa etiķetes ievērošana, atbilstošas galda manieres un izkopts komunikācijas stils nereti ir būtiskākais aspekts pozitīva tēla radīšanā. Neatkarīgi no tā, vai esat pasākuma viesis vai uzņemošā puse, vai pasākums ir oficiāls vai neformāls, ir zināmi etiķetes standarti, kuru ievērošana pozitīvi ietekmēs jūsu un jūsu biznesa tēlu.

service single view_0004_ball-cheers-crowd-59884-min
viesu uznemsana-min

Nenoliedzami, arī korporatīvie pasākumi ir paredzēti izklaidei un atpūtai, taču arī tajos ir nepieciešams ievērot biznesa etiķeti un principus. Tajā pašā laikā der atcerēties, ka etiķetes mērķis ir radīt vidi, kas ļauj ikvienam vienlaikus justies komfortabli un profesionāli. Korporatīvo pasākumu apmeklētājiem etiķetes ievērošana veicinās attiecību veidošanu un arī uzticamību. Tas nozīmē ne tikai apģērbties atbilstoši ielūgumā norādītajam, bet arī ievērot nerakstītās uzvedības normas. Tostarp – izrādīt cieņu cilvēkiem, kuri ir pavadījuši laiku un resursus, organizējot šo pasākumu. Savukārt namatēvam un namamātei nepieciešams rast iespēju veltīt gana daudz laika ikvienam viesim, lai viņš justos gaidīts un novērtēts.

Lai korporatīvie pasākumi, neatkarīgi no formāta, izvērstos par patīkamu un izklaidējošu notikumu visām iesaistītajām pusēm, ir vērts apgūt prasmes un zināšanas, kas noderēs gan apmeklējot, gan organizējot vakariņas, ballītes un svētkus:

  • Korporatīvās pusdienas un vakariņas – aicinājums biznesa partneriem vai klientiem sēsties pie viena galda neformālā atmosfērā var izvērsties par īstu izaicinājumu. Etiķetes speciāliste Irma Kalniņa izglītos par visām mazajām lietām, kas pasākumu padara lielu. Ja organizēsiet vakariņas, uzzināsiet, kā noformēt un izsūtīt ielūgumus, kā izveidot un izvietot galda kartes. Noderīgas būs zināšanas par uzvedības normām pie galda – kā risināt sarunas ar galda biedriem tā, lai neviens nejustos atstāts novārtā, uzzināsiet arī par iespējamām sarežģītām situācijām pie galda un to risinājumiem. Tāpat atsvaidzināsiet zināšanas par galda kultūras pamatprincipiem, tostarp galda piederumu lietošanu un ēdienu pasniegšanas kārtību.
  • Korporatīvā izklaide – ir virkne izvēļu, kas jāveic, organizējot korporatīvo pasākumu. Namatēvam un namamātei pasākuma diena ir pienākumu un atbildību kopums, taču tieši tāpat viesiem ir zināmas prasības, ko jāievēro, sākot no ielūguma pieņemšanas, beidzot ar atvadīšanos pirms došanās mājās. Uzzināsiet arī par situācijām, kādas nevajadzētu pieļaut nekādos apstākļos.

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!

Klientu un partneru atsauksmes

"Veiksmīgas sadarbības pamatā ir abpusēja cieņa." -Irma Kalniņa

Kļūstiet par labāku sevis versiju jau šodien!